Freya Cat, Ústí nad Labem 3

základní organizace Českého svazu chovatelů - Sdružení chovatelů koček


2003 - propagační výstava

V sobotu 1.11.2003 proběhla PROPAGAČNÍ VÝSTAVA KOČEK v KD Corso v Ústí n. L. - Krásném Březně, kterou pořádala naše organizace. Rádi bychom Vás seznámili s průběhem výstavy.

Příprava výstavy začala již 8 týdnů předem a to rozdělením úkolů. Někdo měl na starosti zajištění sálu, jiný přípravu katalogu, další zase reklamu či tvorbu a distribuci letáků...... Den před výstavou jsme se sešli v sále KD a začalo stavění klecí, jejich mytí a dezinfekce, navěšení záclonek pro útulkové číči a pak konečná úprava a výzdoba sálu.
V sobotu jsme začali již krátce po sedmé hodině. Návštěvníci ještě spali, ale my už byli v "plné polní". Probíhala totiž přejímka koček - a to jak našich mazlíčků, tak i kočiček z útulků. Po ní se kočky zabydlovaly ve svých klecích, dostaly mističky s krmením a vodou. K pohodě všech jistě přispěla i příjemná reprodukovaná hudba.

Celkem se výstavy zúčastnilo více než 70 koček a kocourů.
Pro děti byl připraven program se soutěžemi i pro ty nejmenší diváky – každý si odnesl sladkou odměnu. Dále si každý návštěvník mohl vybrat svého kočičího “favorita” a dát mu hlas do soutěže o nejhezčí kočičí krásku, které byl na závěr dne udělen titul "Miss sympatie". Tuto soutěž vyhrál mainský mývalí kocour Calipso of Gentle Lions*CZ.
Jak můžeme soudit podle ohlasu u návštěvníků, byla naše výstava úspěšná a opravdu se na naše kočičí kamarády přišlo podívat mnoho návštěvníků. Ochranáři umístili 12 kočiček do nových domovů (z celkových 36 prezentovaných koček). Doufáme, že všem se na výstavě líbilo právě tak jako nám.

Pro děti byl připraven bohatý program a soutěže. Sponzorský dar nám poskytla společnost Ergošena  Část sálu byla určena pro kočičky z útulků  Pohled na sál  Společná fotografie členů ZO SCHK Ústí nad Labem 3  Miss sympatie získal mainský mývalí kocour Calipso of Gentle Lions*CZ  Majitelem vítězného kocoura je paní Lenka Horáčková z České Lípy  Na pokladně nestáli, ale seděli Vláďa a Karel

 Freya Cat - Home
© Freya Cat 2009