Freya Cat, Ústí nad Labem 3

základní organizace Českého svazu chovatelů - Sdružení chovatelů koček


Freya Cat Show 2004

Dne 5.6.2004 proběhla naše první „klasická“ výstava. Freya Cat Show 2004 Jednalo se o výstavu národní a konala se v hlavním sále KD Corso v Ústí nad Labem. Více než sto ušlechtilých krásek soutěžilo o tituly ve svých třídách a v době mimo posuzování elegantně polehávalo v pěkně nazdobených výstavních klecích. K vidění zde byly kočky perské, exotické, britské, mainské mývalí, sibiřské a ragdolové. V menším počtu byly zastoupeny i kočky bengálské, siamské, kartouzské, balinesky a dokonce i snowshoe.

Další přilehlý sál byl celý rezervován kočičkám z útulků, které sem přišly hledat nový domov. Na sedm z nich se opravdu usmálo štěstí a ze své klícky putovaly ke svým novým majitelům. Freya Cat Show 2004Pro vystavovatele i návštěvníky byly k dispozici stánky s chovatelskými potřebami, kde svým chlupatým kamarádům mohli koupit něco dobrého na zoubek nebo na hraní. Ke zpříjemnění volného času mezi posuzováním jsme v katalogu nabídli možnost příjemného odreagování v podobě báječných a osobitých kreslených vtipů pana Pavla Kantorka, jehož malovaní kočičáci a myšáci jsou prostě skvělí a nezapomenutelní.

Snažili jsme se vytvořit na výstavě příjemnou a pohodovou atmosféru a budeme doufat, že k nám vystavovatelé opět zavítají na naši další výstavu – tentokrát již mezinárodní…

 Freya Cat - Home
© Freya Cat 2009